Moje myśli
sobota, 8 sierpnia 2015
czwartek, 30 lipca 2015
Coś o mnie
Ja mam na imię tak naprawdę Tosia, i wszyscy na mnie mówią Nefer Titti i mam 13 lat, a wy ?
Kocham chomiki, mam 2 w domu.
Interesuję się modą i stylem.
Chciałabym zostać projektantką ciuchów i pojechać do Londynu i wystąpić jako modelka. A wy macie marzenia?
No i jeszcze tylko, że jestem jedynaczką no niestety i mieszkam w województwie mazowieckim a wy powiedzcie coś o sobie w komentarzach. PA, KOCHAM WAS :)
Kocham chomiki, mam 2 w domu.
Interesuję się modą i stylem.
Chciałabym zostać projektantką ciuchów i pojechać do Londynu i wystąpić jako modelka. A wy macie marzenia?
No i jeszcze tylko, że jestem jedynaczką no niestety i mieszkam w województwie mazowieckim a wy powiedzcie coś o sobie w komentarzach. PA, KOCHAM WAS :)
Moda i styl
Hej to znowu ja dzisiaj post moda i styl mam nadzieję że chociaż jeden komentarz będzie
Mi się podoba najbardziej ostatnie i przedostatnie i podawajcie swoje blogi to skomentuje a i możecie zaobserwować mojego bloga odwdziecze się :)
Hej
Hej witajcie ja jestem Nefer Titti wiem może to dziwne ale to blog o wszystkim
Do zobaczenia przy następnym poście, pa.
Do zobaczenia przy następnym poście, pa.
Subskrybuj:
Posty (Atom)





