Ja mam na imię tak naprawdę Tosia, i wszyscy na mnie mówią Nefer Titti i mam 13 lat, a wy ?
Kocham chomiki, mam 2 w domu.
Interesuję się modą i stylem.
Chciałabym zostać projektantką ciuchów i pojechać do Londynu i wystąpić jako modelka. A wy macie marzenia?
No i jeszcze tylko, że jestem jedynaczką no niestety i mieszkam w województwie mazowieckim a wy powiedzcie coś o sobie w komentarzach. PA, KOCHAM WAS :)
Łał! Mam zupełnie to samo! Ja zawsze miałam dwa chomiki ale mineły dwa lata i pół i zdechły :( mam teraz psa yorka ma już prawie 3 lata Obserwacja za obserwację?
OdpowiedzUsuńJa mam 2 chomiki parka ;) Ojc :\ Ok ja zaraz zaobserwuje
UsuńŻycze żeby ci się to marzenie spełniło kochana <3
OdpowiedzUsuńhttp://spelniajxxmarzenia.blogspot.com/?m=1 -----obs/obs? Zapraszam
Ps. Super post :-)
Świetna jesteś!
OdpowiedzUsuńhttp://zywiolowa.blogspot.com/
Dziękje <3 <33
OdpowiedzUsuńWreszcie odnalazłam Twojego bloga ! :)
OdpowiedzUsuń