czwartek, 30 lipca 2015

Coś o mnie

Ja mam na imię tak naprawdę Tosia, i wszyscy na mnie mówią Nefer Titti i mam 13 lat, a wy ?
Kocham chomiki, mam 2 w domu.
Interesuję się modą i stylem.
Chciałabym zostać projektantką ciuchów i pojechać do Londynu i wystąpić jako modelka. A wy macie marzenia?
No i jeszcze tylko, że jestem jedynaczką no niestety i mieszkam w województwie mazowieckim a wy powiedzcie coś o sobie w komentarzach. PA, KOCHAM WAS :) 

6 komentarzy:

  1. Łał! Mam zupełnie to samo! Ja zawsze miałam dwa chomiki ale mineły dwa lata i pół i zdechły :( mam teraz psa yorka ma już prawie 3 lata Obserwacja za obserwację?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ja mam 2 chomiki parka ;) Ojc :\ Ok ja zaraz zaobserwuje

      Usuń
  2. Życze żeby ci się to marzenie spełniło kochana <3
    http://spelniajxxmarzenia.blogspot.com/?m=1 -----obs/obs? Zapraszam
    Ps. Super post :-)

    OdpowiedzUsuń
  3. Świetna jesteś!
    http://zywiolowa.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  4. Wreszcie odnalazłam Twojego bloga ! :)

    OdpowiedzUsuń